1.  Trwają wakacje czas odpoczynku, urlopów oraz nabierania sił do pracy i służby wobec Boga i bliźnich. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie codziennej i udziale w niedzielnej Eucharystii.
          2. W tym tygodniu: we wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej).
          3. Zachęcamy do udziału w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę. Zapisy  w zakrystii.
          4. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa  za posprzątanie kościoła, a byli to: Zofia Sulik, Daria Moćko, Kazimierz Paliwoda, Anna Obiała, Janina Moskal, Katarzyna Migacz, Chaberka, Maria Lipka oraz do kwiatów dołożyli się: Maria Świat i Maria Migacz co dało kwotę 90 zł. W najbliższą sobotę prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 84 do 90 i od nr 95 do 105a.
Matka Boża z Góry Karmel
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           XV Niedziela Zwykła - 14.07.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne