1. W czasie wakacji nie ma w naszej świątyni Mszy św. o godzinie 15.00.
          2. W okresie urlopów i wakacji zachęcamy do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
          3. Rodzice wysyłający dzieci na obozy i kolonie letnie winni przekazać do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnianie praktyk religijnych.
          4. Zapraszamy do udziału w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę - rozpoczęcie pielgrzymki olkuskiej
            8 i 9 sierpnia oraz zagłębiowskiej 23 sierpnia.
          5. Przypominamy i zapraszamy na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja, 14 lipca, na Jasną Górę.
            Wyjazd przed g. 7.00 spod kościoła , powrót ok. 17.00. Zgłaszamy się u p. Anny Gołas.
          6. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa: Helenie Karweta, Elżbiecie Wartała, Władysławie Humenickiej, Józefie Jura, Józefie Proksa, Halinie Synowiec, Anecie i Kazimierze Weseckim, Renacie Żurawik i Grażynie Glistak za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 60 zł oraz  ufundowanie dwóch nowych mioteł. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 76 do 82 i od 77 do 93.
Matka Boża Fatimska
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           XIV Niedziela Zwykła - 7.07.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne