1. Obchodzimy dzisiaj w naszej Wspólnocie Parafialnej odpust ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Niech Maryja wyprasza u swego syna Jezusa Chrystusa wszelkie łaski dla naszej Parafii, rodzin i poszczególnych osób. Suma Odpustowa o godz. 11.00.
          2. W okresie urlopów i wakacji zachęcamy do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
          3. Od następnej niedzieli, przez okres wakacji, nie będzie w niedzielę Mszy św. o g. 15.00.
          4. Rodzice wysyłający dzieci na obozy i kolonie letnie winni przekazać do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnianie praktyk religijnych.
          5. W tym tygodniu przypada  I Czwartek miesiąca- modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. W I Piątek- wynagradzamy za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną i wieczorną Mszą św. i od g. 15.00. Wtedy też początek adoracji Najświętszego Sakramentu. Odwiedziny chorych i osób starszych z Komunią św. – w piątek od 8.30.
          6. W pierwszą sobotę miesiąca na Mszy św. o godz. 7.00 spotyka się na modlitwie Wspólnota Żywego Różańca.
  1. Zapraszamy do udziału w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę- rozpoczęcie pielgrzymki olkuskiej 8 i 9 sierpnia oraz zagłębiowskiej 23 sierpnia.
  2. Przypominamy i zapraszamy na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja, 14 lipca, na Jasną Górę. Wyjazd przed g. 7.00 spod kościoła , powrót ok. 17.00. Zgłaszamy się u p. Anny Gołas.
  3. Dziękujemy parafianom z ul.Zwycięstwa , a byli to: Maria Zubel, Dorota Szumna, Karolina Słaby, Maria Migacz, Jolanta, Irena i Michał Grzybek  za posprzątanie kościoła i do kwiatów dołożyła się Maria Baran i Władysława Tyrna, co dało 80 zł. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 61 do 75.
Matka Boża Nieustającej Pomocy

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           XIII Niedziela Zwykła - 30.06.2013              >>>  Następne >>>
Odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne