1. W poniedziałek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.
          2. W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Jest to także Dzień Papieski. Nie może zabraknąć modlitewnej więzi z Ojcem Świętym Franciszkiem. Msze św. w tym dniu o godz.7.00 i 18.00.  Także w sobotę dzień imienin ks. Bpa Piotra Skuchy. Pamiętajmy o modlitwie, aby Bóg darzył Go obficie swoim błogosławieństwem.
          3. Zbliża się zakończenie roku szkolnego. Na Mszę św. z udziałem uczniów SP i Gimnazjum, nauczycieli i rodziców zapraszamy w piątek na godz. 7.45. Niech to będzie sposobność do wspólnej modlitwy, by czas wakacji był dla dzieci okazją do odpoczynku a Bóg uchronił je przed nieszczęściami. Zadbajmy również o to, aby dzieci i młodzież wyjeżdżająca na wakacje miała możliwość uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.
          4. Także w piątek od g. 17.00 wydawanie darów żywnościowych dla zainteresowanych rodzin.
          5. W następną niedzielę  będziemy przeżywali  w naszej Wspólnocie Parafialnej odpust ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 11.00 z procesją eucharystyczną wokół kościoła. Zapraszamy cały orszak procesyjny do wzięcia udziału w procesji, dzieci pierwszokomunijne, sypiące kwiatki, chłopców z dzwoneczkami, górników i strażaków.
  1. Krajowe Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza  na pielgrzymkę nauczycieli i wychowawców na Jasną Górę w niedzielę – 7 lipca. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja jest natomiast 14 lipca. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału i zapisywaniu się u p. Anny Gołas.
  2. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa  za posprzątanie kościoła, W przyszłym tygodniu o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 46 do 60. W gablocie wisi harmonogram sprzątania kościoła do końca tego roku. Prosimy zapoznać się z nim tak, by z sąsiadami właściwie zorganizować sobie tę posługę na rzecz całej wspólnoty parafialnej.
Matka Boża Nieustającej Pomocy
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           XII Niedziela Zwykła - 23.06.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne