1.  Przeżywamy dziś dzień Seminaryjny. Gościmy kleryków naszego Seminarium, modląc się o powołania kapłańskie z naszej parafii. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na utrzymanie naszego Seminarium.
          2. W czwartek wyjeżdżamy na pielgrzymkę na Ukrainę. Wyjazd z pod Kościoła o g. 4.30. Wcześniej na g. 4.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich pielgrzymów.
          3. Także w czwartek, 13.06. nabożeństwo Fatimskie o g. 17.00. Przygotowują je i prowadzą dzieci pierwszokomunijne z rodzicami.
          4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić czternastą rocznicę wizyty błogosławionego Jana Pawła II w Sosnowcu. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. O g. 16.00 zgromadzimy się na Placu Papieskim, aby dziękować Bogu za dar tego nawiedzenia i za nasz Kościół diecezjalny.
          5. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa  za posprzątanie kościoła, a byli to:  i złożenie ofiary na kościół w kwocie  zł. W przyszłą sobotę prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 16 do 30.
Matka Boża Fatimska
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           X Niedziela Zwykła - 09.06.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne