1. Dziś czcimy Jednego Boga w Trzech Osobach czyli Trójcę Przenajświętszą. Ta prawda wiary jest podstawą naszej religii, chociaż zupełnie przekracza zdolności poznawcze człowieka. Dlatego należy  podejść do tego dogmatu na płaszczyźnie wiary, niejako pochylić się na kolanach.
          2. W czwartek 30 maja, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa ( przeczytać ogłoszenia na ten temat).
          3. W piątek od g. 16.00 wydawanie darów z Caritasu dla zainteresowanych osób.
          4. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się Wspólnota Żywego Różańca.
          5. Dziękujemy parafianom z ul. Koniówki i Sielec  za posprzątanie kościoła, a byli to: oraz za złożenie ofiary na środki czystości w kwocie   zł. Natomiast w przyszłą sobotę  prosimy mieszkańców z ul. Ks. Sulińskiego – od cmentarza oraz rodziców dzieci klas III-ich.
          6. W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o g. 11.00 będziemy przeżywać Rocznicę I Kom. Św. dzieci klas III-ich. Z tego względu w środę na g. 16.00 zapraszamy dzieci klas III-ich oraz ich rodziców, na jedyną próbę przed tą uroczystością. W środę także dzieci, rodzice, chrzestni przystąpią   do spowiedzi. Na uroczystość Rocznicową dzieci przyjdą w strojach komunijnych i ze świecami.
  1. Także w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać kolejny Dzień Dziękczynienia, w czasie którego odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2. Spotkanie dla wszystkich wyjeżdżających na Ukrainę w przyszłą niedzielę w kościele o g. 16.00.
Uroczystość Świętej Trójcy
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           Uroczystość Trójcy Świętej - 26.05.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne