1. Trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha św.
          2. Jutro, 13 maja, rozpoczynamy tradycyjne nabożeństwa Fatimskie. Początek o g. 17.00- Droga Krzyżowa, Różaniec, Msza św. i po niej procesja ze śpiewem Litanii do MB. Całość poprowadzi SRK.
          3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a na Mszy św. o g. 11.00 będziemy przeżywać uroczystość I Kom. Św. Trzydzieści troje dzieci klas II-ich przyjmie Pana Jezusa do swojego serca. We wtorek na swoją próbę przyjdą dzieci na g. 16.00. Przećwiczymy przebieg uroczystości zarówno  sobotnią jak i niedzielną. Prosimy również, aby przyszli Ci rodzice, którzy pełnić będą jakąkolwiek funkcję czy to w sobotę czy w niedzielę w czasie naszych uroczystości. Natomiast w środę na Mszę św. o g. 18.00 prosimy, aby przyszli wszyscy rodzice, w czasie której omówimy sobie przebieg uroczystości I Spowiedzi i I Komunii świętej.  Dzieci będą miały jeszcze jedną próbę w piątek o g. 16.00. W sobotę o g. 10.00 Pierwsza Spowiedź dzieci klas II- ich a także rodziców, chrzestnych, rodzeństwa i bliskich. Bezpośrednio po spowiedzi nabożeństwo majowe z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych(dzieci przynoszą świece, ubrani są na galowo). Rodzice dzieci pierwszokomunijnych przygotowują kościół na tę uroczystość w piątek o g. 19.00.
  1. Przypominamy o pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę, 25 maja. Wszystkich chętnych prosimy o jak najszybsze zgłaszanie swojego udziału. Jechać mogą wszyscy, którzy chcą, a nie tylko dzieci z rodzicami.  Koszt wyjazdu to 20 zł. Bliższych informacji co do wyjazdu udzielimy w przyszłą niedzielę.
  2. Dziękujemy rodzicom dzieci klas II-ich za posprzątanie kościoła. W przyszły  piątek, jak już wspomniane było wyżej, o sprzątanie kościoła prosimy także rodziców dzieci pierwszokomunijnych  na g. 19.00.
  3. Dom Kultury w Jeleniu organizuje Białą sobotę dla mieszkańców 18 maja w godzinach od 9.00-13.00
    Zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne (poziomu cukru, ciśnienia krwi, glukozy, cholesterolu, trójglicerydy).
    24 maja Dom Kultury w Jeleniu odwiedzi Teatr Korez z Katowic ze spektaklem komediowym “ Kolega Mele Gibsona” cena biletu 25 zł. do nabycia w Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy.
Wniebowstąpienie Pana Jezusa
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           Wniebowstąpienie Pana Jezusa - 12.05.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne