1. We wtorek uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika- Głównego Patrona naszej Ojczyzny.
              Także we wtorek modlimy się za przyczyną św. Ojca Pio, z ucałowaniem Jego relikwii. Okazja do modlitwy już od 17.30.
            2. W piątek święto św. Marka Ewangelisty- dzień modlitw o urodzaje.
            3. Dziękujemy parafianom z ul. Rynku i Flisaków a byli to: Bronisława i Marta Kasperkiewicz, Kazimiera Gruszka, Wiktoria i Agnieszka Gabryś  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary w kwocie 30 zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańcom z ul. Ks. Sulińskiego od Rynku do Cmentarza.
            4. Przypominamy o pielgrzymce do Krakowa- Mogiły i Czernej 1 maja. Chętni mogą się zapisywać u księży.
  1. Trwa nabór uczniów do katolickich szkół działających na terenie naszej diecezji. Przypominamy wszystkim, że szeroki wachlarz edukacyjno- wychowawczy oferują: Zespół Szkól Katolickich w Sosnowcu na Pogoni (szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum); Zespół Szkół Katolickich w Dąbrowie Górniczej oraz „Uniwersytecki Zespół Szkół Katolickich KANA”, który serdecznie zaprasza przyszłych i obecnych gimnazjalistów oraz licealistów i ich rodziców na dzień otwarty szkoły, który odbędzie się dnia 26 kwietnia, w piątek, w godz. od 17.00 do 20.00, w budynku KANY, przy ul. Legionów 10 w Sosnowcu. Szczegółowych informacji udzielają sekretariaty szkół oraz można je znaleźć w Internecie.
Św. Wojciech
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            IV Niedziela Wielkanocna - 21.04.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne