1. Dzisiaj przed kościołem, wolontariusze hospicjum Jaworznickiego, zbierają ofiary na rzecz tegoż hospicjum. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
            2. Dziękujemy parafianom z ul. Rynek a byli to: Ewa Paszcza, Barbara Jaromin, Sylwia Bajda, Józefa Żurawik, Władysława Bycina, Lucyna Piecka, Stanisława Sojka, Aleksandra Cop za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary w kwocie 80zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańcom z ul. Rynek- pozostali i ul. Flisaków.
            3. W sobotę 20 kwietnia 2013 roku w auli Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu o godzinie 9.00 rozpocznie się Diecezjalne Sympozjum "Taka jest nasza wiara! Wyzwanie ewangelizacyjne dzisiaj". Już od 8.30 będziemy zapisywać przybywających do poszczególnych grup panelowych, ponieważ obok części plenarnej, będzie również blok spotkań w mniejszych grupach. Parkingi znajdują się wokół budynku Wydziału Nauk o Ziemi w Sosnowcu, ul. Będzińska 60.
  1. W Domu Kultury w Jeleniu 16.04.2013 (wtorek) o godz. 11.30 Teatr Ateneum z Katowic przedstawi spektakl teatralny dla dzieci „Naranaszi - czyli czarodziejski owoc”. Koszt biletu dziecko z opiekunem 16 zł.
  2. W przyszłą niedzielę początek Tygodnia Modlitw w intencji powołań do służby w Kościele.
13. IV - Dzień Pamięci Ofiar Katynia
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            III Niedziela Wielkanocna - 14.04.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne