1. Dzisiaj druga niedziela wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego. Można zyskać odpust zupełny na zwykłych warunkach za udział w pobożnych praktykach spełnianych ku czci Bożego Miłosierdzia w kościele  lub za odmówienie przed Najświętszym Sakramentem modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga, dodając wezwanie do Pana Jezusa miłosiernego, np. Jezu miłosierny , ufam Tobie. Ofiary z dzisiejszej niedzieli są w połowie przeznaczone na Caritas, czyli dzieła miłosierdzia kościoła.
            2. Dziękujemy parafianom z ul. Zelwerowicza, a byli to: Barbara, Tadeusz i Mateusz Bycina, Krystyna Jarczyk, Maria i Paulina Okoń, Małgorzata Górska, Grzegorz Loch, Józefa Surma, Anna Lipicka  za posprzątanie kościoła i na kwiaty złożona 80 zł. W przyszłą sobotę  o tę posługę prosimy mieszkańców ul. Rynek od nr 1 do 15.
  1. W poniedziałek liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego- Dzień Świętości Życia i okazja do szczególnej modlitwy w intencji poczętych dzieci. Kto chciałby włączyć się w dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego, może wpisać swoje nazwisko do naszej parafialnej księgi, która jest wyłożona na klęczniku przy bocznym ołtarzu Matki Bożej.
  2. Koło PZERiI z Jelenia zaprasza na spotkanie z Miejskim Rzecznikiem Konsumentów, 9 kwietnia b.r. o g. 16.00 w Klubie Strażaka ul. Celników.
  3. Dom Kultury w Jeleniu serdeczne zaprasza mieszkańców  na spektakl teatralny „Komedia Polska” przygotowany przez Białostocki Teatr Komedialnia. Przedstawienie odbędzie się 12.04.2013r ( piątek) o godzinie 18.00.  W spektaklu  zagrają:  Ewa Szykulska, Maria Pakuli, Piotr Dąbrowski i Wojciech Wysocki. Bilety na przedstawienie do nabycia w Domu Kultury w Jeleniu w godzinach od 8.00 do 19.00.
  4. Za tydzień, w niedzielę, wolontariusze Jaworznickiego Hospicjum będą przed kościołem zbierali do puszek ofiary na rzecz naszego hospicjum. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
  5. Przypominamy i zapraszamy na pielgrzymkę na Ukrainę. Plan wyjazdu jest  na stronie internetowej, w gablocie.
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            Niedziela Miłosierdzia - 07.04.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne