1. Dzisiejsza Uroczystość Niedzieli Palmowej rozpoczyna Wielki Tydzień, którego zwieńczeniem jest Triduum Paschalne. W tym czasie rozważamy największe tajemnice naszej wiary – mękę, śmierć i zmartwychwstanie  Jezusa Chrystusa. Dzisiaj dokonujemy poświęcenia palm na wszystkich Mszach świętych.
     2. Prosimy o posprzątanie terenu wokół krzyży i kapliczek przydrożnych oraz ich przyozdobienie po zimowej przerwie.
     3. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej, która niewątpliwie przyczyni się do pogłębienia sensu przeżywanych tajemnic Wielkiego Postu. Jest gazetka parafialna z planem uroczystości Wielkiego Tygodnia. 
     4. Dziękujemy parafianom z ul. 700-lecia za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. W przyszłym tygodniu- Wielka Sobota- prosimy o tę posługę mieszkańców z ul. Zelwerowicza od nr 1 do połowy. Prosimy, aby zaplanować sprzątanie o godz. 13.30 gdyż wcześniej będzie kościół zajęty- święcenie pokarmów.
 1. Prosimy poszczególne grupy życia parafialnego o przygotowanie sztandarów, feretronów i figur na procesję rezurekcyjną tak, byśmy godnie uczcili Chrystusa Zmartwychwstałego.
 2. W Wielki Piątek odwiedzamy chorych i ludzi starszych z Sakramentami świętymi od g. 8.30. Prosimy zgłaszać te osoby, których nie odwiedzamy w I piątki.
 3. Na zewnątrz kościoła można nabyć palmy, baranki wielkanocne oraz różnego rodzaju ozdoby świąteczne.
 4. Przypominamy i zapraszamy na pielgrzymkę na Ukrainę. Plan wyjazdu jest  na stronie internetowej, w gablocie.
 5. Dokładny rozkład nabożeństw Wielkiego Tygodnia jest wywieszony w gablotach, jak również godziny adoracji poszczególnych grup czy ulic. Prosimy się zapoznać. Jest kolejny nr gazetki parafialnej.
 6. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie.
Plan Nabożeństw Wielkiego Tygodnia
Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            Niedziela Palmowa - 24.03.2013              >>>  Następne >>>
    
Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne
Msza on-line

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player