1. Dzisiaj czwarta niedziela Wielkiego Postu-  zwana „Laetare”, czyli radości. W tradycji rzymskiej jest to Niedziela Róż, ponieważ w tym dniu obdarowywano się pierwszymi kwiatami, a Ojciec święty poświęcał złotą różę i ofiarowywał osobie zasłużonej dla Kościoła.
          1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne.  Zaplanujmy już dziś tak nasze życie codzienne, aby znaleźć czas na spotkanie ze słowem Bożym. Plan rekolekcji będzie rozniesiony do naszych domów wraz z życzeniami świątecznymi w tym tygodniu.
  1. Dziękujemy parafianom z ul. Kunickiego, a byli to: Grażyna Dyląg, Janina i Czesław Charnas, Czesława Zubel, Agata, Dominika i Paweł Dudała za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty do Bożego Grobu w kwocie 90 zł. W najbliższą sobotę prosimy o tę posługę mieszkańców z ul. 700-lecia od nr 1 do połowy.
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Jana Mąsiora z ul. Bożka i  + Annę Knapik z ul. Dolnej. Prośmy Boga o niebo dla nich.
  3. Pielgrzymka na Ukrainę w dniach 13- 16 czerwca 2013( informacja w gablocie i na stronie internetowej). Prosimy, aby zdecydować się do końca marca. Przy zapisie podajemy swoje dane z numerem pesel oraz nr paszportu, jak również zaliczkę w wysokości 180zł.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            IV Niedziela Wielkiego Postu - 10.03.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne