1. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek o 16.15 dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej, o 17.30 dla dorosłych; natomiast w niedzielę tradycyjnie po Mszy św. o godz. 9.00. Gorzkie Żale w niedzielę o 15.00.
          2. W czwartek, 7 marca, o g. 10.00 rozpocznie się Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy.
          3. W Piątek na Drogę Krzyżową na g. 17.30 przyjdzie młodzież gimnazjalna klas II-ich, w ramach przygotowania do S. Bierzmowania.
  1. Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak, Kuria Diecezjalna i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich dla umocnienia rodzin w wymiarze duchowym, moralnym, społecznym i międzyludzkim gorąco zapraszają na czwartą edycję Diecezjalnej Akademii Rodziny. Spotkania rozpoczną się w sobotę 9 marca 2013 roku o godzinie 15.00 w auli Wydziału Nauk o Ziemi w Sosnowcu, ul. Będzińska 60. Na comiesięcznych wykładach i spotkaniach pragniemy pomagać rodzinom pełnić misję, do której powołał je Pan Bóg. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Na pierwszym spotkaniu będzie projekcja filmu October Baby i dyskusja pod przewodnictwem Księdza Biskupa Grzegorza Kaszaka.
  2. Dziękujemy parafianom z ul. Omturowców, a byli to: Stanisława, Andrzej i Mirosław Palka, Józefa Braska, Wanda Sośnierz za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty do Bożego Grobu w kwocie 50 zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Kunickiego.
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Św. Kazimierz Królewicz
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            III Niedziela Wielkiego Postu - 03.03.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne