1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Kościoły Misyjne. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
          2. Przypominamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej w piątek o 16.15 z Komunią świętą, dla dorosłych o 17.30 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.00. Zachęcamy do praktykowania Jałmużny Postnej. Także w naszym kościele jest umieszczona puszka na składanie jałmużny wielkopostnej.
  1. W tym tygodniu przypada  I Piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną i wieczorną Mszą świętą i od g.15.00 przychodzą dzieci. O g. 16.15 Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży z Gimnazjum z Komunią św., o 17.00 Msza św. i po niej Droga Krzyżowa dla dorosłych. Również od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Odwiedziny chorych z Komunią świętą w piątek od g. 8.30.
  2. W dniach 2 i 3 marca kolejne Spotkania o Miłości, czyli kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Zapraszamy na naszą aule w sobotę i niedzielę od g. 9.00.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Słonimskiego  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Omturowców.
  4. Przygotowujemy wyjazd do Lwowa i Okolic! Bliższe informacje u ks. Proboszcza,
Jezus w Ogrójcu
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            II Niedziela Wielkiego Postu - 24.02.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne