1. Przypominamy porządek nabożeństw wielkopostnych w naszej parafii: Droga Krzyżowa w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. W piątek o 16.15 obowiązkowa dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej z komunią świętą. O 17.00 Msza św., natomiast o 17.30 dla dorosłych. Gorzkie Żale w niedzielę o 15.00  a po nich Msza św. recytowana i bez kazania. Serdecznie  zachęcamy i zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach. Rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywać od V niedzieli W. Postu.
            2. Zachęcamy do podjęcia dzieł pokutnych, do praktykowania jałmużny postnej. Prośmy Boga o dobre przeżycie W. Postu, o dobre przeżycie rekolekcji parafialnych.
            3. W sobotę, 23 lutego, modlimy się do Boga przez wstawiennictwo św. Ojca Pio z ucałowaniem Jego relikwii.
  1. W przyszłą  niedzielę, przed kościołem zbierane będą ofiary do puszek na Kościoły Misyjne.
  2. W dniach 2 i 3 marca kolejne Spotkania o Miłości, czyli kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Zapraszamy na naszą aule od g. 9.00.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Wańkowicza za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kościół. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Słonimskiego.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  5. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie
kuszenie Jezusa na pustyni
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            I Niedziela Wielkiego Postu - 17.02.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne