1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
  2. W związku ze wspomnieniem NMP z Lourdes- Światowym Dniem Chorego - Ks. Bp Ordynariusz na wspólną modlitwę w tej intencji  zaprasza w sobotę, 9 lutego o godz. 10.00 do Bazyliki katedralnej w Sosnowcu.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g.9.00 spotyka się Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
  4. Od przyszłej Niedzieli rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Prądzyńskiego za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Czerwieńskiego.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Stanisława Deszcza z ul. Ks. Sulińskiego. Prośmy Boga o łaskę nieba dla niego.
  8. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie
  9. Firma Ekosan oddział Jaworzno zaprasza mieszkańców na prezentację kolektorów słonecznych. W ten  wtorek 5 grudnia  godzina  17.30 po Mszy Świętej w Auli przy naszym Kościele. Chętnym mieszkańcom  firma pomoże w uzyskaniu dotacji z Unii jest to około 6 -7 tyś złotych, jak i poinformuje o tym iż Miasto Jaworzno  dopłaca dodatkowo  3 tysiące dla osób które posiadają  ekologiczne kotły . Tak więc można otrzymać  około 10 tyś złotych bezzwrotnej dotacji z której skorzystało bardzo wielu mieszkańców i oszczędzają na ogrzewaniu ciepłej wody użytkowej w domu. Wstęp wolny.
Matka Boża z Lourdes
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            IV Niedziela Zwykła - 3.02.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne