1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską- kolędę, wszystkim, którzy nas przyjęli składamy serdeczne podziękowanie za życzliwość i ofiary złożone przy tej okazji.
  2. Zapraszamy maturzystów( młodzieńców) na rekolekcje, które będą miały miejsce w Seminarium w Krakowie od piątku 15 do niedzieli 17 lutego br.
  3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną i wieczorną Eucharystią. W piątek od g. 15.00. Również od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Odwiedziny chorych z Komunią św. ks. Prob. od g. 8.30, natomiast ks. Tomasz od g. 10.00.
  4. W I sobotę na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się Wspólnota Żywego Różańca.
  5. Także w sobotę, 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego- MB Gromnicznej. Msze św. w naszej świątyni o g. 7.00, 9.00,11.00- dla dzieci i młodzieży i 17.00. W czasie każdej Mszy św. błogosławieństwo świec- gromnic. 2 luty to również Dzień Życia konsekrowanego. Szczególną modlitwą otaczamy wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną. Tego dnia ofiary są przeznaczone na wsparcie żeńskich Zakonów Klauzurowych. Na Mszę św. o g. 11.00 zapraszamy dzieci i rodziców dzieci klas II-ich. Pobłogosławimy im świece i odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.
  6. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Wawrzyńskiej za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy parafian z ul. Prądzyńskiego. Ze względu na święto tego dnia bardzo prosimy, aby przyjść do sprzątania na g. 12.30.
Matki Bożej Gromnicznej
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            III Niedziela Zwykła - 27.01.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne