1. Dobiegła końca kolęda, dlatego w przyszłą sobotę, 26 stycznia, od godz. 9:00 będzie możliwość, abyśmy odwiedzili z wizytą duszpasterską te rodziny, które sobie tego życzą, a z różnych przyczyn nie mogły tego zrobić w wyznaczonym terminie. Może to być także inny termin, po uzgodnieniu z księdzem. Chętnych prosimy, aby się zgłaszali u księży.
  2. W środę, 23.01., tradycyjnie modlimy się do Boga za przyczyną św. Ojca Pio, z ucałowaniem Jego relikwii. Okazja do modlitwy już od 16.30.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Szulgacza,  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wawrzyńskiej.
Św. Józef Sebastian Pelczar, biskup
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            II Niedziela Zwykła - 20.01.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                                       Zapowiedzi przedślubne