1. Niedziela chrztu Pana Jezusa jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią chrztu chrześcijańskiego.
  2. Od jutra rozpoczynamy tzw. okres Zwykły. Kościół nie obchodzi w nim jakiejś szczególnej tajemnicy Chrystusa, ale rozważa misterium Pana Jezusa w całej pełni, a czyni to zwłaszcza w każdą niedzielę.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. G. Anonima za posprzątanie kościoła, a byli to: Henryka Stolarczyk, Monika Ciołczyk, Ewa Florek, Katarzyna Senio, Elżbieta i Natalia Smalcerz, Agnieszka Wielechowska, Ewa Fila, Elżbieta i Patryk Trzop, Władysława i Grzegorz Boba, Agnieszka Jankowska i do kwiatów dołożyła się Rzepowa, co dało 130 zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul.Szulgacza.
  4. Plan kolędy na ten tydzień.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej
Chrzest Pana Jezusa
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            Niedziela Chrztu Pańskiego - 13.01.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                         Kolęda 2012/2013                   Zapowiedzi przedślubne