1. Dzisiaj uroczystość Objawienia Pańskiego- Misyjny Dzień Dzieci. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny, który wspiera polskich misjonarzy. Na zakończenie Mszy św. dokonamy błogosławieństwa kredy i kadzidła. Zachęcamy, aby oznaczyć drzwi domów tą kredą, wpisując litery: C+M+B oraz datę bieżącego roku. Znaczenie  liter jest różnie tłumaczone- wg tradycji to początek imion Magów, a inna interpretacja podaje, iż jest to skrót z języka łacińskiego: Christus Mansionem Benedicat- Chrystus mieszkanie błogosławi.
  2. Spotkanie opłatkowe dla Żywego Różańca dzisiaj o g. 14.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Na Błoniachza za posprzątanie kościoała oraz za złożenie ofiary na kwiaty. W następną sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z  ul. Galla Anonima.
  4. W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego.
  5. Plan kolędy na ten tydzień.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej
Trzech Króli
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            Trzech Króli - 06.01.2013              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                         Kolęda 2012/2013                   Zapowiedzi przedślubne