1. Trwamy w Oktawie Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniach do świąt: p. Tomaszowi Pluta, Zygmuntowi Stokłosie, Krzysztofowi Pacut, ministrantom i młodzieży, którzy pod kierunkiem ks. Tomasza budowali szopkę i stroili kościół do świąt. Niech Pan Bóg wynagrodzi poświęcony czas i włożoną pracę.
  3. Od piątku rozpoczynamy wizytę duszpasterską – kolędę - jej program wisi w gablocie. Na kolędę przygotowujemy krzyżyk, świece i wodę święconą. Woda święcona jest przy choince pod chórem (jeśli nie mamy wody święconej w domu, to proszę o tym fakcie poinformować księdza). Bardzo prosimy, by w miarę możliwości, całą rodziną spotkać się z kapłanem, który w imieniu Chrystusa i Kościoła odwiedza nasz dom, by wspólnie się pomodlić, sprosić Boże błogosławieństwo. Prosimy, by dzieci i młodzież gimnazjalna miała przygotowane zeszyty z religii, a młodzież szkół średnich potwierdzony udział w katechezie szkolnej.
  4. W niedzielę święto Świętej Rodziny - Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to patronalne Święto Rodzin Katolickich.
  5. Na spotkanie opłatkowo - noworoczne zapraszamy w Trzech Króli, 06.01. o g. 14.00 członków Żywego Różańca.
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            Św. Szczepana - 26.12.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2013                         Kolęda 2012/2013                   Zapowiedzi przedślubne