1. Dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Dziękujemy za ofiary składane na ten cel do puszek przed kościołem.
  2. Przypominamy o codziennych roratach w naszej parafii o g. 6.45. Zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i dorosłych.
  3. W przyszłą sobotę, 15 grudnia, uroczyście kończy się trzeci rok działania Diecezjalnej Akademii Rodzinnej. Będzie to miało miejsce w naszej świątyni, pod przewodnictwem pasterza naszej diecezji ks. Bpa Grzegorza Kaszaka. Zapraszamy zatem na Mszę św. o g. 16.00 wszystkie zainteresowane tym faktem małżeństwa i rodziny. Przyjadą przedstawiciele z całej diecezji z którymi po Mszy św. odbędzie się spotkanie opłatkowe w Domu Kultury. W związku z tym Msza św. wieczorna w sobotę będzie o g. 16.00 a nie o 17.00.
  4. Do nabycia są świece Caritasu na stół wigilijny, małe po 6zł, duże po 15zł.Są także kalendarze na Nowy Rok, kartki świąteczne i płyty z kolędami, z których dochód przeznaczony będzie na Dom Samotnej Matki w Sosnowcu.
  6.  Dziękujemy parafianom z ul. Starzyńskiego  za posprzątanie kościoła, a byli to: Jolanta Palczyńska, Bożena Bobrowska, Danuta Hupert, Mieczysława Janas, Krystyna Czernecka, Celina Gołas, Władysława Hudoba, Aleksandra Niżyńska, Małgorzata Kolska i na środki czystości dołożyły się Maria Kuśnierz, Anna i Barbara Knapik co dało 165zł. W następną sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Na Błoniach od nr 1 do nr 5.
Film II niedzieli Adwentu
II Niedziela Adwentu
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            II Niedziela Adwentu - 09.12.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne