1. W przyszłą niedzielę, ostatnią w roku liturgicznym, uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  2. We wtorek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego- patrona naszej diecezji. Nasz kościół i Pasterzy polecajmy dobremu Bogu.
  3. W czwartek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Wyrażamy wdzięczność i modlimy się za naszego pana organistę i wszystkich należących do chóru parafialnego.
  4. W piątek, 23.11., modlimy się za przyczyną św. Ojca Pio. Okazja do modlitwy już od 16.30.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Księcia Józefa, a byli to: za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie  zł.  W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Banachiewicza.
  7. Prezydent Miasta Jaworzno zaprasza na spotkanie mieszkańców Jelenia, które będzie poświęcone zagadnieniom związanym z nowym systemem gospodarki odpadami. Spotkanie odbędzie się 21.11. o g. 17.00 w Szkole Podstawowej.
Św. Cecylia
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXXIII Niedziela Zwykła - 18.11.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne