1. W piątek święto poświęcenia bazyliki na Lateranie. W tej świątyni skupiało się przez wieki życie kościoła. Tu przez tysiąc lat rezydowali papieże. Jest to katedra Biskupa Rzymu oraz „ Matka i Głowa wszystkich kościołów miasta i świata”.
  2. Trwamy na modlitwie za naszych zmarłych. W naszej świątyni wypominki codziennie przed wieczorną Eucharystią a następnie Koronka do Bożego Miłosierdzia. W niedzielę modlimy się za zmarłych przed Mszą św. o godz. 7.00, 9.00 i 15.00.
  3. W niedzielę, 11 listopada,  94 rocznica odzyskania niepodległości. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny.
  4. Dziękujemy Parafianom z ul. Anczyca za posprzątanie kościoła, a byli to;  oraz za złożenie ofiary na kwiaty w kwocie  zł. W przyszła sobotę prosimy o tę posługę mieszkańców z ul. Proksy.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Władysławę Knapik z ul. Zwycięstwa. Prośmy Boga o niebo dla niej.
Święty Marcin z Tours, biskup
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXXI Niedziela Zwykła - 04.11.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne