1. W środę zakończenie nabożeństw różańcowych. Od jutra, w związku ze zmianą czasu, Msza św. wieczorna w tygodniu, w dni powszednie, o g. 17.00 a po niej różaniec. Jednak zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach przez cały rok. Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych w środę od g. 16.00.
  2. W czwartek,  Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Na cmentarzu, początek o godz. 13.00- modlimy się za zmarłych w wypominkach, 13.20.- procesja po cmentarzu z wypominkami, ok. 14.00- Msza św. Co roku na cmentarzu  klerycy zbierają ofiary na potrzeby naszego Seminarium. Z racji małej liczby kleryków,  to ministranci będą stali z puszką, do której będziemy mogli składać ofiary.
  3. W Oktawie Wszystkich Świętych każdego dnia możemy uzyskać Odpust Zupełny za naszych zmarłych pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza lub kościoła, modlitwa w int. Ojca Sw., brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu. Korzystajmy z tych przywilejów, które daje nam Kościół.
  4. W piątek, 2.11. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Dzień Zaduszny to czas modlitwy do Boga za tych, którzy potrzebują oczyszczenia w miłości, czyli czyśćca, który jest przedsionkiem nieba. Msze św. w Dzień Zaduszny, w naszej Świątyni o 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. W dzień zaduszny na 15 minut przed każdą Mszą św., modlimy się za zmarłych w wypominkach oraz koronką do Bożego Miłosierdzia. Przez miesiąc listopad, wypominki codziennie przed wieczorną Mszą św. a następnie Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W tym tygodniu przypada  I Piątek, wypada on w Dzień Zaduszny- z tego powodu nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi każdego dnia, a w I piątek od 15.00. Dzieci i młodzież gimnazjalna przyjdą w tym dniu na Mszę św. o 16.00. Odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek od 10.00. W I sobotę na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się Wspólnota Żywego Różańca.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Stanisława Pieckę z ul. ks. Sulińskiego, Marie Noszczyńską z ul. Wiosny Ludów oraz Piotra Knapika z ul. Lipinka.  Prośmy Boga o niebo dla nich
  7. Dziękujemy Parafianom z ul. Witkiewicza, a byli to: Ewa i Paweł Zięba, Józefa Dubiel, Małgorzata Święcicka, Irena Banasik. W przyszła sobotę  prosimy o tę posługę mieszkańców z ul. Anczyca.
Dary Ducha Świętego
Bierzmowanie klas II i III
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXX Niedziela Zwykła - 28.10.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne