1. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na papieskie Dzieła Misyjne. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych. 
  2. We wtorek, 23. 10. modlimy się za przyczyną św. Ojca Pio. Okazja do modlitwy już od 6.30.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali wizytację kanoniczną ks. Bpa Grzegorza Kaszaka. O 6.45 przywitamy ks. Bpa przed drzwiami kościoła. W świątyni słowo powitania wygłosi Proboszcz oraz przedstawiciele parafii, następnie sprawozdanie z działalności- od ostatniej wizytacji- zaprezentuje ks. Proboszcz. Po Mszy św. spotkanie z grupami działającymi w parafii,( Żywy Różaniec, Koło RM, SRK, Krąg Biblijny, Koło Caritas, Poradnia Przedmałżeńska, Chór Parafialny) a ich przedstawiciele przedstawią swoją pracę. O g. 9.00 Msza św. z udzieleniem S. Bierzmowania naszej młodzieży. Po niej ks. Bp odwiedzi 2 rodziny naszej parafii (osób chorych i starszych). Prosimy, aby na tę Mszę św. przyszli tylko zainteresowani tą uroczystością. O g. 11.00 Msza św. z udziałem dzieci, rodziców i młodych małżeństw zakończona błogosławieństwem osobistym każdego dziecka. Po niej spotkanie z ministrantami i poświęcenie nowej świetlicy dla dzieci i młodzieży. 
  4. O g. 14.30 spotkanie modlitewne na cmentarzu przy krzyżu (modlitwa za zmarłych). 
  5. W związku z Bierzmowaniem młodzież przygotowująca się do niego będzie miała swoje spotkania od poniedziałku do piątku o g. 19.00, natomiast w sobotę spotkanie o g.16.00 i spowiedź o 17.00.  
  6. Dziękujemy parafianom z ul. Pastwiskowej, a byli to: Anna i Marek Juźkiewicz, Irena Krupa, Julia Fuja, Halina Banasik, Krystyna Knapik, Zuzanna i Marian Bycina za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 100zł. W następną sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Witkiewicza oraz rodzice młodzieży bierzmowanej.
  7. Przypominamy, iż za tydzień, z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy. Śpimy godzinę dłużej.
  8. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie.

Św. Juda Tadeusz

Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXIX Niedziela Zwykła - 21.10.2012              >>>  Następne >>>
    
Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne
Msza on-line

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player