1. Od jutra rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W naszym kościele nabożeństwo każdego dnia o godz. 17.30. W ramach różańca będą też odprawiane nowenny: środowa do NMP Nieustającej Pomocy i piątkowa do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na wspólną modlitwę dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci w miarę możliwości przyjdą w następującym porządku: Poniedziałek- kl. O i I,  Wtorek- kl. II i III, Środa- kl. IV i VI, Czwartek- kl. V, Piątek- Gimnazjum. Postarajmy się przynajmniej raz w tygodniu przyjść z całą rodziną, albo podejmijmy zobowiązanie rodzinnej modlitwy różańcowej w naszych domach.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W I Piątek- wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy i całego świata.  Od godz. 15.00- adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną  i wieczorną Mszą świętą i w piątek od 15.00. Komunia św. będzie udzielana co 20 minut. Odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek od 8.30. W I sobotę na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się Wspólnota Żywego Różańca. W związku ze świętem MB Różańcowej zapraszamy w sobotę po Mszy św. rannej na aulę na tradycyjną herbatę z ciastkiem.
  3. W przyszłą niedzielę, 7 X-  przypada święto patronalne Żywego Różańca- NMP Różańcowej. Na Mszy św. o godz. 11.00 pobłogosławimy różańce dzieciom klas drugich- zapraszamy dzieci z rodzicami. Tego dnia przypada także 4r.śm. ks. Bpa Adama Śmigielskiego. Pamiętajmy w gorącej modlitwie o pierwszym Pasterzu naszej diecezji.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Wygoda za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. W przyszłą sobotę o posługę tę prosimy mieszkańców z ul. Na Stawach i Banasika.
  5. Od następnej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Ofiary składane tego dnia do puszek przeznaczone są na Caritas.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Archanioł Michał

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXVI Niedziela Zwykła - 30.09.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne