1. W piątek na g. 19.00 zapraszamy na Mszę św. i Spotkanie modlitewne w ramach przygotowania do peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii bł. Jana Pawła II.
  2. Dziękujemy parafianom za posprzątanie kościoła, a byli to: Antonina Wilkosz, Dorota, Magdalena i Agnieszka Skóra, Anna Biros, Stanisława Głogowska, Teresa Dudek, Marzena Smalcerz, Marian Strzępka, Andrzej Opitek   i do kwiatów dołożyły się Bronisława Sojka i Bronisława Głodek, co dało 90 zł. W przyszłą sobotę o posługę tę prosimy mieszkańców z ul. Wygoda od nr 85 do 103, ośrodek zdrowia i od nr 62 do 66.
  3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Krzysztofa Noworytę z ul. Zelwerowicza oraz Franciszka Dubiel. Prośmy Boga o niebo dla nich.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Relikwie Świętego Ojca Pio w naszym kościele

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXV Niedziela Zwykła - 23.09.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne