1. Nasza Wspólnota Parafialna przeżywa dzisiaj uroczystość odpustową. Niech krzyż będzie czytelnym znakiem naszej świętej wiary, zarówno ten wiszący w naszym domu, jak i stojące na terenie naszej parafii. Tu pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy dbają o krzyże i kapliczki znajdujące się w różnych miejscach parafii. Suma Odpustowa o g. 11.00.
  2. W środę na Mszę św. o g. 18.00 zapraszamy rodziców dzieci klas II-ich.
  3. W piątek na g. 19.00 zapraszamy na Eucharystię i spotkanie modlitewne w ramach przygotowania do peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii bł. Jana Pawła II. Także w piątek swoje imieniny obchodzi ks. Tomasz. Polecajmy Go Bogu w naszych modlitwach. Msza św. w Jego intencji o g. 19.00.
  4. W niedzielę 23.09. modlimy się do Boga za przyczyną św. Ojca Pio, z ucałowaniem Jego relikwii, na Mszy św. o g. 7.00.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. 700-lecia za posprzątanie kościoła, a byli to: Ewa Kuczowicz i Barbara Majewska oraz za złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 20 zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. 700-lecia- druga połowa.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Czesławę Możdżeń z ul. Witkiewicza. Prośmy Boga o niebo dla niej.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Relikwie Krzyża Świętego

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            Uroczystość Odpustowa - 16.09.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne