1. Dzisiaj Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  2. W sobotę, 1 września, rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlić się będziemy za poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.
  3. W tym tygodniu przypada  I Sobota miesiąca. Na rannej Mszy św. spotyka się Wspólnota Żywego Różańca.
  4. W sobotę także przypada dzień imienin ks. Bpa Grzegorza Kaszaka. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach, aby dobry Bóg darzył naszego Pasterza obficie swoim błogosławieństwem.
  5. Od przyszłej niedzieli wraca Msza św. o g. 15.00.
  6. Dziękujemy parafianom z ul. Wiosny Ludów i Wygoda , za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na środki czystości. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wygoda od nr 32 do 20 i od 19 do 9.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

.

Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXI Niedziela Zwykła - 26.08.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne