1. Jutro o g. 17.00 rozpoczynamy nabożeństwo Fatimskie. Droga Krzyżowa, Różaniec, Msza św. i po niej procesja wokół kościoła z zapalonymi świecami. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedziele. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  3. Już 23 sierpnia rozpoczyna się w Będzinie piesza pielgrzymka na Jasną Górę, natomiast jaworznicka wyrusza tradycyjnie 3 września. Serdecznie zapraszamy.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Wiosny Ludów  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wiosny Ludów od 32 do 10.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

.

Moje Zdrowaś Mario
Uroczystość Wniebowzięcia NMP

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XIX Niedziela Zwykła - 12.08.2012              >>>  Następne >>>