1. W tuy tygodniu rozpoczyna się sierpień- miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość w Polsce.
  2. We czwartek, 2 sierpnia, odpust Porcjunkuli. Można tego dnia zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W nadchodzącym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek- modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; w I Piątek- wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną Mszą św. i od godz. 15.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. W I Sobotę- oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Na Mszy św. o godz. 7.00 spotyka się na modlitwie Wspólnota Żywego Różańca.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Wiosny Ludów, za posprzątanie kościoła, w przyszłą sobotę prosimy mieszkańców Wiosny Ludów od 74-54 i od 13-7.
  5. Prosimy o nabywanie i czytanie prasy katolickiej.

.

Św. Anna

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XVII Niedziela Zwykła - 29.07.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne