1. Dzisiaj z racji św. Krzysztofa, poświęcenie samochodów po każdej Mszy świętej.
  2. Jutro modlimy się za przyczyną św. Ojca Pio z ucałowaniem Jego relikwii. Okazja do modlitwy już od 17.30.
  3. W czwartek, 26 lipca, wspomnienie św. Joachima i Anny- rodziców NMP. Jest to dzień modlitewnej pamięci o rodzicach i dziadkach.
  4. Przypominamy, że w dniach 8- 13 sierpień jest organizowana piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w Kolegiacie św. Wojciecha.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Wiosny Ludów za posprzątanie Kościoła, a byli to: Genowefa Wesecka, Bożena Żurawik, Wiesława Wartała, Sabina Jura, Irena Żurawik, Jadwiga Żurawik, Aniela Ziętek i do kwiatów dołożyły się Chwirut i Bożek, co dało  60 zł. W sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wiosny Ludów od nr 94A do 76 oraz nr 15.
  6. Prosimy o nabywanie i czytanie prasy katolickiej.

.

Św. Krzysztof

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XVI Niedziela Zwykła - 22.07.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne