1. W tym tygodniu w piątek, 13 lipca, nabożeństwo Fatimskie. Początek o g. 17.00. Rozpoczynamy Drogą Krzyżową, następnie Rózaniec, Msza św. i po niej procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Wiosny Ludów, a byli to: Włodzimierz Kaliś, Kazimiera Żurawik, Elwira Soból, Maria Banasik, Danuta Pluta, Agata Marszałek, Henryka Chandzlik  za posprzątanie kościoła i do kwiatów dołożyli się Iwona Jasińska, Władysława Gieniec, Stanisława i Kazimierz Pluta, Kazimiera Zubel, co dało 85 zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy parafian z ul. Wiosny Ludów od nr 128 do 110.

.

Matka Boża Fatimska

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XIV Niedziela Zwykła - 08.07.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne