1. W okresie urlopów i wakacji zachęcamy do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  2. Rodzice wysyłający dzieci na obozy i kolonie letnie winni przekazać do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnianie praktyk religijnych.
  3. W tym tygodniu przypada  I Czwartek miesiąca- modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. W I Piątek- wynagradzamy za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną i wieczorną Mszą św. i od g. 15.00. Wtedy też początek adoracji Najświętszego Sakramentu. Odwiedziny chorych i osób starszych z Komunią św. – rejon ks. Prob. w piątek od 8.30, natomiast rejon ks. Tomasza w sobotę od 8.30.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca na Mszy św. o godz. 7.00 spotyka się na modlitwie Wspólnota Żywego Różańca.
  5. Zapraszamy do udziału w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę- rozpoczęcie pielgrzymki olkuskiej 8 i 9 sierpnia oraz zagłębiowskiej 23 sierpnia.
  6. Przypominamy i zapraszamy na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja, 8 lipca, na Jasną Górę. Wyjazd przed g. 7.00 spod kościoła , powrót ok. 17.00. Zgłaszamy się u p. Anny Gołas.
  7. Dziękujemy parafianom z ul. Wiosny Ludów za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wiosny Ludów od nr 148 do 130 i 23-21.

.

Uroczystość Piotra i Pawła

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XIII Niedziela Zwykła - 01.07.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne