1. Obchodzimy dzisiaj w naszej Wspólnocie Parafialnej odpust ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Niech Maryja wyprasza u swego syna Jezusa Chrystusa wszelkie łaski dla naszej Parafii, rodzin i poszczególnych osób. Suma Odpustowa o godz. 11.00.
  2. W piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Jest to także Dzień Papieski. Nie może zabraknąć modlitewnej więzi z Ojcem Świętym Benedyktem XVI. Msze św. w tym dniu o godz.7.00 i 18.00.  Także w środę dzień imienin ks. Bpa Piotra Skuchy. Pamiętajmy o modlitwie, aby Bóg darzył Go obficie swoim błogosławieństwem.
  3. Zbliża się zakończenie roku szkolnego. Na Mszę św. z udziałem uczniów SP i Gimnazjum, nauczycieli i rodziców zapraszamy w piątek na godz. 7.45. Niech to będzie sposobność do wspólnej modlitwy, by czas wakacji był dla dzieci okazją do odpoczynku a Bóg uchronił je przed nieszczęściami. Zadbajmy również o to, aby dzieci i młodzież wyjeżdżająca na wakacje miała możliwość uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.
  4. Także w piątek od g. 17.00 wydawanie darów żywnościowych dla zainteresowanych rodzin.
  5. Krajowe Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza  na pielgrzymkę nauczycieli i wychowawców na Jasną Górę w niedzielę – 1 lipca. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja jest natomiast 8 lipca. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału i zapisywaniu się u p. Anny Gołas.
  6. Dziękujemy parafianom z ul. Wiosny Ludów za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary.
  7. W przyszłym tygodniu o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wiosny Ludów od nr 158 do 150 i od 41 do 25. W gablocie wisi harmonogram sprzątania kościoła do końca tego roku. Prosimy zapoznać się z nim tak, by z sąsiadami właściwie zorganizować sobie tę posługę na rzecz całej wspólnoty parafialnej.
  8. Przypominamy, że od przyszłej niedzieli - 01 lipca, przez okres wakacji, nie będzie Mszy św. o godz. 15.00.

.

Matka Boża Nieustającej Pomocy

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XII Niedziela Zwykła - 24.06.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne