1. Dzisiaj uroczystość św. Brata Alberta, głównego patrona naszej diecezji. Módlmy się w intencji Kościoła sosnowieckiego, abyśmy wciąż czerpali zapał do głoszenia Ewangelii i praktykowania dzieł miłosierdzia od świętego patrona.
  2. W piątek, 22 czerwca, na prośbę mieszkańców Łęgu o g. 18.00 odprawimy Mszę św. pod krzyżem w intencji mieszkańców. Serdecznie zapraszamy.
  3. W sobotę, 23 czerwca, modlimy się za przyczyna św. Ojca Pio z ucałowaniem Jego relikwii.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili nasz odpust parafialny- ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 11.00 z procesją eucharystyczną wokół kościoła. Zapraszamy cały orszak procesyjny do wzięcia udziału w procesji, dzieci pierwszokomunijne, sypiące kwiatki, chłopców z dzwoneczkami, górników i strażaków. 
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Celników za posprzątanie kościoła  i złożenie ofiary na kościół. W Sobotę przed odpustem, prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Wiosny Ludów od 184 do 164 i pp. Bigaj i Kustro z ul. Zelwerowicza.  
  6. W drugą niedzielę lipca, 08.07. organizowana jest tradycyjna pielgrzymka do Częstochowy na Jasną Górę, organizowana przez KRM. Bliższe informacje i zapisy u pań Anny Gołas.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  8. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie.

.


św. Brat Albert Chmielowski

Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XI Niedziela Zwykła - 17.06.2012              >>>  Następne >>>
    
Plan sprzątania kościoła 2012                                          Zapowiedzi przedślubne
Msza on-line

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player