1. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek o 16.15 dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej, o 17.30 dla dorosłych; natomiast w niedzielę tradycyjnie po Mszy św. o godz. 9.00. Gorzkie Żale w niedzielę o 15.00.
  2. Serdeczne podziękowania dla jednej z rodzin naszej parafii, która ufundowała uroczysty ornat oraz 2 stuły.
  3. W piątek na Mszy św. o g. 17.00  i Drodze Krzyżowej  o 17.30, spotyka się młodzież przygotowująca się do przyjęcia S. Bierzmowania.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa, a byli tylko: Kazimiera i Kazimierz Proksa, Zdzisława i Elżbieta Bożek, Anita i Piotr Marcisz, Halina Proksa, Agata Wyszowska  za posprzątanie kościoła i do kwiatów dołożyła się Władysława Banasik, co dało 70 zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 152 do 158 oraz od 171 do 181.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  6. Kolejne Spotkania o Miłości, czyli kurs przedmałżeński dla narzeczonych, odbędą się w sobotę 31.03. i niedzielę 01.04. od g. 9.00 na naszej auli!
Film na Św. Patryka
Św. Patryk

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           III Niedziela Wielkiego Postu - 11.03.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                              Zapowiedzi przedślubne