1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Kościoły Misyjne. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
  2. Przypominamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej w piątek o 16.15, dla dorosłych o 17.30 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.00.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 140 do 150 oraz od 159 do 169.

Jezus w Ogrójcu

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           II Niedziela Wielkiego Postu - 04.03.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                              Zapowiedzi przedślubne