1. Przypominamy porządek nabożeństw wielkopostnych w naszej parafii: Droga Krzyżowa w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. W piątek o 16.15 obowiązkowa dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej z komunią świętą. O 17.00 Msza św., natomiast o 17.30 dla dorosłych. Gorzkie Żale w niedzielę o 15.00  a po nich Msza św. recytowana i bez kazania. Serdecznie  zachęcamy i zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  2. Zachęcamy do podjęcia dzieł pokutnych, do praktykowania jałmużny postnej. Prośmy Boga o dobre przeżycie W. Postu, o dobre przeżycie rekolekcji parafialnych, które będziemy przeżywać od 25.03. do 28.03.2012.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek miesiąca- modlimy się o nowe i dobre powołania do kapłaństwa i zakonu. W I Piątek miesiąca- wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną i wieczorną Mszą św. i od g. 15.00. O g. 15.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. Komunia św. będzie udzielana co 20 minut. Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o 16.15. Odwiedziny chorych z komunią św. w piątek od g.8.30.
  4. W I Sobotę na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się Wspólnota Żywego Różańca.
  5. W przyszłą  niedzielę , 4 marca, przed kościołem zbierane będą ofiary do puszek na Kościoły Misyjne.
  6. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa i Wielki Dół,  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 130 do 138 i od 153 do 157.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Natalię Radosz z ul. Dolnej. Prośmy Boga o niebo dla niej.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Św. Kazimierz Królewicz

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           I Niedziela Wielkiego Postu - 26.02.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                              Zapowiedzi przedślubne