1. Przeżywamy dziś w naszej Wspólnocie tzw. „Dzień Seminaryjny”. Dziękujemy Ks. Rektorowi oraz alumnom naszego Seminarium za wspólną modlitwę w intencji powołanych a także o nowe i dobre powołania do kapłaństwa i zakonu, również z naszej parafii.
  2. W środę przypada 25 rocznica święceń biskupich Ks. Bpa Piotra Skuchy. Modlimy się, aby dobry Bóg darzył Go obficie swoim błogosławieństwem.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa, za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 108 do 120 oraz od 131 do 141.

Cyryl i Metody

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           VI Niedziela Zwykła - 12.02.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                              Zapowiedzi przedślubne