1. W sobotę, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes- Światowy Dzień Chorego. Ks. Bp Ordynariusz na wspólną modlitwę w tej intencji  zaprasza w sobotę, 11 lutego o godz. 10.00 do Bazyliki katedralnej w Sosnowcu.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g.9.00 spotyka się Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywamy tzw. dzień seminaryjny. Będziemy gościć ks. Rektora naszego Seminarium oraz alumnów i wspólnie modlić się o powołania kapłańskie i zakonne. Taca z tego dnia przeznaczona jest na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Krakowie.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Dolnej , a byli to:   za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary w kwocie  zł. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 104 do 106 oraz od 123 do 129 i ul. Mały Dół.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Tadeusza Płonkę z ul. Koszutskiej i Jerzego Jakubeckiego z ul. Drabowe Bagno. Prośmy Boga o łaskę nieba dla nich.

Matka Boża z Lourdes

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           V Niedziela Zwykła - 5.02.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                              Zapowiedzi przedślubne