1. W czwarte, 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego- MB Gromnicznej. Msze św. w naszej świątyni o g. 7.00, 9.00,16.00- dla dzieci i młodzieży i 18.00. W czasie każdej Mszy św. błogosławieństwo świec- gromnic. 2 luty to również Dzień Życia konsekrowanego. Szczególną modlitwą otaczamy wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną. Tego dnia ofiary są przeznaczone na wsparcie żeńskich Zakonów Klauzurowych.
  2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek miesiąca- modlimy się o nowe i dobre powołania do kapłaństwa i zakonu. W I Piątek miesiąca- wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną i wieczorną Mszą św. i od g. 15.00. O g. 15.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. Komunia św. będzie udzielana co 20 minut. Odwiedziny chorych z komunią św. Ks. Prob. w piątek od g.8.30, ks. Adrian w sobotę od 8.30.
  3. W I Sobotę na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się na modlitwie Wspólnota Żywego Różańca.

Matka Boża Gromniczna

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            IV Niedziela Zwykła - 29.01.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                              Zapowiedzi przedślubne