1. Jutro na rannej i wieczornej Eucharystii, modlimy się za przyczyną św. Ojca Pio z ucałowaniem jego relikwii. Okazja do modlitwy już od 16.30. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę, w święto Nawrócenia św. Pawła, kończymy Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską- kolędę, wszystkim, którzy nas przyjęli składamy serdeczne podziękowanie za życzliwość i ofiary złożone przy tej okazji.
  4. Zapraszamy maturzystów( młodzieńców) na rekolekcje, które będą miały miejsce w Seminarium w Krakowie od piątku 17 do niedzieli 19 lutego br.
  5. W piątek od g. 17.00 wydawanie darów z Caritasu dla zainteresowanych rodzin.
  6. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Zwycięstwa, a byli to:   za posprzątanie kościoła i do kwiatów dołożyły się  zł. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy parafian z ul. Dolnej- do połowy.
  7. Uwaga! Ogłoszenie dla narzeczonych, którzy w tym roku zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa. Rozpoczynamy kurs dla narzeczonych, przygotowujący bezpośrednio do małżeństwa. W najbliższą sobotę i niedzielę (28 i 29 stycznia) od g. 9.00 , odbędzie się pierwsza seria spotkań na auli. Druga seria odbędzie się w marcu. Prosimy, aby zgłaszały się te pary, które w pierwszym półroczu planują ślub. Następne spotkania odbędą się po świętach wielkanocnych. Na te spotkania mogą się zgłaszać także pary, które nie będą miały ślubu w naszej parafii.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Salomeę Kuciel z ul. Na Stawach. Prośmy Boga o niebo dla niej.

Nawrócenie Św. Pawła

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            III Niedziela Zwykła - 22.01.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                                             Zapowiedzi przedślubne