1. Dzisiaj na Mszy św. o g. 11.00 dzieci ze szkoły podstawowej przedstawią Jasełka Bożonarodzeniowe. Serdecznie zapraszamy. W szkole podstawowej dzieci będą wystawiać jasełka w poniedziałek, wtorek i środę o g. 17.00, a w piątek w Domu Kultury o g. 18.00. Premiera sztuki teatralnej Eric Emmanuel Schmitt pt. Wariacje enigmatyczne  w DK  Jeleń 25.01.2012 ( środa) godzina 18.00. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Domu Kultury w godzinach od 11.00-18.00 codziennie.
  2. Natomiast dzisiaj o g. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd. W związku z koncertem nie będzie Mszy św. o g. 18.00.
  3. Od środy, 18 stycznia, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Wszyscy uczniowie Pana mają błagać Chrystusa by nastała „ jedna owczarnia i jeden Pasterz”.
  4. Dobiega końca kolęda, dlatego w przyszłą sobotę, 21 stycznia, od godz. 9:00 będzie możliwość, abyśmy odwiedzili z wizytą duszpasterską te rodziny, które sobie tego życzą a z różnych przyczyn nie mogły tego zrobić w wyznaczonym terminie. Może to być także inny termin, po uzgodnieniu z księdzem. Chętnych prosimy, aby się zgłaszali u księży.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa, a byli to:  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie  zł. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od 92 do 102 i od 107 do 121.
  6. W sobotę 28.01. i niedzielę 29.01. na auli od g. 9.00 odbędzie się kurs przedmałżeński. Zapraszamy zainteresowanych tym faktem narzeczonych.

Św. Józef Sebastian Pelczar, biskup

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            II Niedziela Zwykła - 15.01.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                        Kolęda 2011/12                        Zapowiedzi przedślubne