1. Niedziela chrztu Pana Jezusa jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią chrztu chrześcijańskiego.
  2. Od jutra rozpoczynamy tzw. okres Zwykły. Kościół nie obchodzi w nim jakiejś szczególnej tajemnicy Chrystusa, ale rozważa misterium Pana Jezusa w całej pełni, a czyni to zwłaszcza w każdą niedzielę.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa za posprzątanie kościoła  i złożenie ofiary na kwiaty. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 84 do 90 i od 95 do 105a.
  4. W przyszłą niedzielę o g. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu wykładowców i studentów Akademii Muzycznej w Katowicach. Całość prowadzi ks. Paweł Sobierajski. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. W związku z koncertem nie będzie Mszy św. o g. 18.00.
  6. Plan kolędy na ten tydzień wisi w gablocie ( przeczytać).
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            Niedziela Chrztu Pana Jezusa - 08.01.2012              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2012                        Kolęda 2011/12                        Zapowiedzi przedślubne