1. Dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Dziękujemy za ofiary składane na ten cel do puszek przed kościołem.
  2. Przypominamy o codziennych roratach w naszej parafii o g. 6.45. Zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i dorosłych.
  3. W czwartek, 8 grudnia, uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP- święto patronalne młodzieży żeńskiej.  Msze święte o g. 6.45 i 17.00. Na wieczorną Eucharystię zapraszamy dzieci klas II – ich z rodzicami. Poświęcimy i wręczymy dzieciom medaliki.
  4. W piątek o g. 19.00 spotkanie biblijne dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
  5. W niedzielę 18.12. organizowana jest na auli Wigilia dla osób samotnych z naszej parafii. Ufamy, że dotarły zaproszenia roznoszone przez członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich do wszystkich zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy, by wspólnie dzielić się opłatkiem i miłością. O g. 15.00 Msza św. w kościele, po niej spotkanie na auli.
  6. W tygodniu ministranci i młodzież, rozniosą życzenia świąteczne z planem rekolekcji adwentowych do naszych domów. Od następnej, III niedzieli Adwentu, zwaną niedzielą radości, rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je O. Wojciech Drążek- Misjonarz. Bardzo prosimy, aby tak zaplanować sobie czas, aby wziąć udział w tych szczególnych spotkaniach z Bogiem i z Jego Słowem.
  7. W przyszłą sobotę, 10 grudnia, uroczyście kończymy drugi rok działania Diecezjalnej Akademii Rodzinnej. Będzie to miało miejsce w naszej świątyni, pod przewodnictwem pasterza naszej diecezji ks. Bpa Grzegorza Kaszaka. W związku z tym gorąco zapraszam na Mszę św. o g. 16.00 wszystkie zainteresowane tym faktem małżeństwa i rodziny. Przyjadą przedstawiciele z całej diecezji z którymi po Mszy św. odbędzie się spotkanie opłatkowe w Domu Kultury.
  8. Do nabycia są świece Caritasu na stół wigilijny, małe po 6zł, duże po 15zł.Są także kalendarze na Nowy Rok, kartki świąteczne i aniołki.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty +  Małgorzatę Sojka z ul. Celników. Prośmy Boga o niebo dla niej.
  11.  Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa z nr 3(2),6(2),12(1) i Poddane z nr 1(2),4(1)  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na środki czystości w kwocie 40 zł. W następną sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 16-30.
  12. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce.

Św. Barbara
Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony Msza on-line