1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku kościelnego. Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Oddajemy siebie, swoje życie oraz całą ludzkość Jezusowi Królowi. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Rozpoczniemy nowy rok liturgiczny oraz pełen radości i nadziei czas oczekiwania na objawienie się Pana. Już dziś chcemy ogłosić, iż rekolekcje adwentowe w naszej parafii będziemy przeżywać od trzeciej niedzieli adwentu tj. od 11. do 13.12. Natomiast Spotkanie wigilijne dla osób samotnych odbędzie się w niedzielę 18 grudnia o g. 15.00.
  2. We wtorek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Wyrażamy naszą wdzięczność i modlimy się za naszego organistę i wszystkich należących do chóru  oraz scholi. Od  środy, jak co roku, p. Organista Henryk Palka będzie roznosił opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji są dla niego wynagrodzeniem kiedy gra i śpiewa na wieczornych Eucharystiach a przede wszystkim na niedzielnych Mszach świętych.
  3. W środę, 23 listopada, na wieczornej Eucharystii modlimy się za przyczyną św. Ojca Pio z ucałowaniem jego relikwii.  Na modlitwę za jego wstawiennictwem z wystawieniem Najświętszego Sakramentu zapraszamy już  na 16.30.
  4. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Koniówki i Sielec za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o tę posługę prosimy parafian z ul. Ks. Sulińskiego- od cmentarza.
  5. W piątek od g. 16.00 wydawanie darów żywnościowych dla zainteresowanych rodzin.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Elżbietę Bożek z ul. Kunickiego, Józefa Bożek z ul. Zwycięstwa i Wandę Nowak z ul. Banachiewicza. Prośmy o niebo dla nich.
  8. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce.

Św. Cecylia
Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony Msza on-line