1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz kościołów prześladowanych.
  2. W przyszłą niedzielę, ostatnią w roku liturgicznym, uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  3. W poniedziałki po Mszy św. wieczornej swoje spotkania biblijne ma młodzież, natomiast w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej ks. Tomasz zaprasza na spotkanie biblijne osoby zainteresowane tą tematyką, zwłaszcza rodziców i młode małżeństwa. Takie spotkania odbywałyby się raz lub dwa razy w miesiącu. Serdecznie zapraszamy.
  4. We wtorek o g. 15.00 wyjeżdżamy na Jasną Górę. Są jeszcze miejsca wolne. Serdecznie zapraszamy. Wyjazd spod szkoły i kościoła.
  5. W piątek na Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia S. Bierzmowania.
  6. Dziękujemy parafianom z ul. Lipinka, a byli to: Zuzanna Hibner, Janina Oleś, Beata i Julia Grzegorczyk, Teresa i Sylwia Michalskie, Bożena Bergieł, Anna Pluta, Danuta Brożek za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 55 zł.  W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Koniówki i Sielec.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Mariannę Bożek z ul. Zelwerowicza i Edwarda Wilkosza z ul. Zwycięstwa. Prośmy Boga o niebo dla nich.
  9. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce.

bł. Karolina Kózkówna
Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony Msza on-line