1. W środę święto poświęcenia bazyliki na Lateranie. W tej świątyni skupiało się przez wieki życie kościoła. Tu przez tysiąc lat rezydowali papieże. Jest to katedra Biskupa Rzymu oraz „ Matka i Głowa wszystkich kościołów miasta i świata”.
  2. Trwamy na modlitwie za naszych zmarłych. W naszej świątyni wypominki codziennie przed wieczorną Mszą św. a następnie Koronka do Bożego Miłosierdzia. W niedzielę modlimy się za zmarłych przed Mszą św. o godz. 7.00, 9.00 i 15.00.
  3. W piątek, 11 listopada,  93 rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. w intencji naszej Ojczyzny o g. 9.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. Dziękujemy Parafianom z ul. Lipinka za posprzątanie kościoła, a byli to; Małgorzata i Krzysztof Pacut, Bronisława Dyląg, Maria Kula, Barbara Klimczak, Danuta Wojtaczka, Małgorzata Głowacz, Anna Gołas, Dorota Mlostek, Władysława Helbin oraz za złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 50 zł. W przyszła sobotę prosimy o tę posługę mieszkańców z ul. Lipinka- druga połowa.
  5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę 15.11. Koszt 20 zł. O szczegółach wyjazdu powiemy za tydzień.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Władysławę Knapik z ul. Bożka i Emilię Bobrowską z ul. Dolnej. Prośmy Boga o niebo dla nich.
  7. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce.

Święty Marcin z Tours, biskup
Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony Msza on-line